Suuresti RSK

Suuresti Ratsaspordiklubi on uus ratsutamisest huvitatud sportlaste ja toetajate ühing Harjumaal, Raasiku vallas. Klubi on asutatud 2017 aasta jaanuaris.

Suuresti Ratsaspordiklubis koondub seltskond, kelle ühiseks eesmärgiks on edendada ratsutamist kui harrastust ja sporti, tegeleda hobuste ja ratsutamisega, tunda rõõmu ühistest üritustest, ürituste korraldamisest, olla heaks motiveerivaks konkurendiks oma klubikaaslastele ja ka teiste klubi võistlejatele suurematel ja väiksematel võistlustel.

 Liikmeks astumine

Kui soovid meiega liituda ja kui sa ei ole varem ühessegi klubisse kuulunud, siis tutvu klubi sisekorra eeskirjadega, täida liikmeks astumise avaldus ning saada digiallkirjastatult, skaneeritult või too meile.

Sportlane saab võistlustel esindada ainult ühte klubi korraga ja kui tekib vajadus esindatava klubi muutmiseks Ratsanetis, siis on see võimalik, kui klubi eemaldab isiku oma klubi nimel võistlevate sportlaste nimekirjast, kas klubi pädeva organi otsuse alusel või isiku enda palvel – isik esitab vastava avalduse otse klubile või teatab sellest Ratsaneti vahendusel.

Rohkem infot klubivahetusest: http://www.ratsaliit.ee/vali-teema/sportlane/klubivahetus/

Kui soovid Suuresti Ratsaspordiklubist lahkuda, tuleb selleks esitada kirjalik avaldus vabas vormis ning saata see meiliaadressil: suuresti@gmail.com