Võimalus tuua oma hobune meie talli vabapidamisele. Ühe kuu hind on 145 eur (hind sisaldab käibemaksu), maneezi kasutus on lisatasu eest. 

 

2017 aasta lõpus sai valmis Suuresti Talli kaasaegne maneez mõõtudega 22x65. Maneezi esiküljes asuvas olmebloki osas on avar ja soe puhkeruum, kust on hea vaade maneezis toimuvale. Lisaks on 2 riietusruumi dushiruumidega ja kaks WC-d ning kabinet personalile (ehk treeneritele) . 2018  kevadel alustame talliehitusega ning sügiseks valmivas tallis saab olema u 30 boksi, hobuste pesuruum, 2 sadularuumi. Talli on mõeldud kohad 20 erahobusele, neid kohtasid on võimalik juba broneerida, lisainfo telefonil 5073401.

ALGAJATE VÄIKELASTE TREENINGUD.

Aeg on näidanud, et lapsed vanuses 5-8 eluaastat (vahel ka vanemad lapsed), kes alustavad ratsatreeningutega, vajavad pidevat tähelepanu trennis ning neid ei saa paigutada suurde gruppi.

Suuresti Tall võtab vastu väikeseid algajaid ratsutajaid eratrennidesse ning treener ütleb vanematele, kui laps on valmis ühinema suure grupiga. Selleks peab ta suutma juba enamvähem iseseisvalt hobust puhastada ja valmis panna ning platsil ilma kõrvalise abita hobust juhtida.Treeningu pikkus koos hobuse puhastamise ja valmispanekuga on u 1 tund ja maksumus 25 eurot kord. Trenniajad kokkuleppel ja vabade aegade olemasolul!

2014 aasta oktoobrist alustas õppetööd Suuresti Ratsakool. Ratsakooli õpilased (vanusega kuni 18a ka) saavad õigeaegselt (st 10ks kuupäevaks) ülekandega tasutud trennitasudelt tulumaksu tagasi.