ERAHOBUSTE OMANIKELE:

2017 aasta lõpus sai valmis Suuresti Talli kaasaegne maneez mõõtudega 22x65. Maneezi esiküljes asuvas olmebloki osas on avar ja soe puhkeruum, kust on hea vaade maneezis toimuvale. Lisaks on 2 riietusruumi dushiruumidega ja kaks WC-d ning kabinet personalile (ehk treeneritele) . 2018  sügisel alustasime talliehitusega ning valmivas tallis saab olema  32 boksi, hobuste pesuruum, solaarium, tekkide pesuruum, tekkide kuivatusruum, wc ja 3 sadularuumi. Talli on mõeldud kohad 25 erahobusele,

2018 aasta lõpuks valmib meil esimene tallipool, kus on 12 boksikohta. Alates 2019 aasta veebruarist saate tuua oma hobuse meie talli täisülalpidamisele, mille hind on 385 eurot/kuu (selles hinnas ei sisaldu tekitamine, värkimise-/rautamise-, ja ravikulud). Boksikohtasid on võimalik juba broneerida!

2019 aasta suveks valmib teine tallipool kuhu tuleb 20 boksikohta erahobustele. 

Aastaringselt on võimalus tuua oma hobune meie talli vabapidamisele. Ühe kuu hind on 145 eur (hind sisaldab käibemaksu), maneezi kasutus on lisatasu eest kas 10 eurot 1x või 120 eurot/kuu. Täpse hinnakirja erahobuste omanikele paneme üles jaanuarikuuks.

Rohkem infot tingimuste ja võimaluste kohta saate, kui kirjutate suuresti@gmail.com või helistate telefonil 5073401, Liina

ALGAJATE VÄIKELASTE TREENINGUD.

Aeg on näidanud, et lapsed vanuses 5-8 eluaastat (vahel ka vanemad lapsed), kes alustavad ratsatreeningutega, vajavad pidevat tähelepanu trennis ning neid ei saa paigutada suurde gruppi.

Suuresti Tall võtab vastu väikeseid algajaid ratsutajaid eratrennidesse ning treener ütleb vanematele, kui laps on valmis ühinema suure grupiga. Selleks peab ta suutma juba enamvähem iseseisvalt hobust puhastada ja valmis panna ning platsil ilma kõrvalise abita hobust juhtida.Treeningu pikkus koos hobuse puhastamise ja valmispanekuga on u 1 tund ja maksumus 25 eurot kord. Trenniajad kokkuleppel ja vabade aegade olemasolul!

2014 aasta oktoobrist alustas õppetööd Suuresti Ratsakool. Ratsakooli õpilased (vanusega kuni 18a ka) saavad õigeaegselt (st 10ks kuupäevaks) ülekandega tasutud trennitasudelt tulumaksu tagasi.