2018 Ratsalaagrid

2018 suviste ratsalaagrite vahetused:

16-20 juuli- RATSALAAGER REIMO KARUSE JUHENDAMISEL - laagrisse on oodatud noored vanuses 11-17 eluaastat. See laagrivahetus on mõeldud edasijõudnumatele, kes oskavad sammu-traavi-galoppi ning hüppavad takistusi.  Selles laagrivahetuses on 2 trenni päevas (va reedel)!- TEKKIS 1 VABA KOHT!

23-27 juuli- RATSALAAGER  LASTELE vanuses 7-17 eluaastat. Kasvatajad on Liina Hõlpus ja Kerttu Kose. Sellesse laagrivahetusse on oodatud kõik hobusesõbrad, ratsutamisoskus pole oluline!- VABASID KOHTASID POLE!

06-10 august- RATSALAAGER LASTELE vanuses 7-17  eluaastat. Kasvatajad on Liina Hõlpus ja Kerttu Kose. See laagrivahetus on mõeldud neile, kellel ratsutamise põhitõed juba selged, kes oskavad hobust iseseisvalt valmis panna ning kes suudavad sammu ja traavi vabalt sõita.- VABASID KOHTASID POLE!

Kuna Kadi Kurg peab laagrite ajal täitma teisi olulisi kohustusi ja ei saa kasvatajaks tulla, siis tema asemel on kasvataja sel aastal Kerttu Kose!

13-17 august-treeninglaager.  Treeninguid ja loenguid viib läbi KAIDI LUNTER. See treeninglaager on mõeldud eelkõige võistlevatele ja võistlemist alustavatele noortele, kuid tulla võivad ka lapsed ja noored, kellel on piisav ratsutamisoskus, aga võistlemine ei huvita. Trennid toimuvad 2x päevas (Soovi korral saab ka 1 trenni päevas teha, siis on laagritasu 50 eurot odavam).  Laagrisse võib kaasa võtta oma hobuse (hind koos hobusega tulles jääb samaks). -VABASID KOHTASID VEEL ON! 

Laagritesse võib tulla oma hobusega( AINULT VABAPIDAMINE), sellest laagritasu ei muutu ja hobuse pidamise eest ei pea midagi juurde maksma!

Hinnad:

5-päevase laagri hind on 200 eurot kuni 30.04, hiljem registreerudes on hind 250 eurot.  Kes soovib teha päevas 2 trenni, siis lisandub laagritasule 50 eurot!                                                                                                                                                                                                                                      16-20 juulil toimuva ratsalaagri ja 13-17 augustil toimuva treeninglaagri  hind on 250 eurot kuni 30.04, hiljem registreerudes on hind 300 eurot (hinnad sisaldavad käibemaksu). 

UUS INFO: SOODUSHINNAGA SAAB VEEL LAAGRITESSE REGISTREERIDA KUNI 31.05.2018!

Laagri algus on esmaspäeval kell 10.00, lõpp reedel kell 18.00. Toitlustamine 3-4 x päevas.                                                                                                   Reedel kell 16.00 toimub lastele treeningvõistlus, teatevõistlus või kadrill, mida vanemad on oodatud vaatama ja peale seda lõpetame laagri pidulikult pirukate ja morsiga.

Suvelaagri registreerimisleht

Selleks, et oma laps laagrisse registreerida, täitke palun ülalolev registreerimisleht ja saatke meiliaadressile suuresti@gmail.com. Eelnevalt palun uurige, kas teile sobivas laagris on veel vabasid kohtasid. Kui olen kätte saanud registreerimislehe, saadan ma teile soovi korral arve, mis on 50% laagri maksumusest. Registreerimisega kaasneb 50% broneerimistasu, mis kuulub laagrivahetuse hinna sisse, aga mida ei tagastata annulleerimisel. Broneering jõustub alates broneerimistasu laekumisest ja täidetud registreerimislehe saabumisest. Teine osa tuleb tasuda hiljemalt kaks nädalat enne laagri algust.

Laagrilaste tegevused:

Ratsutamine ponide ja hobustega 1-2 x päevas, edasijõudnutel võimalus osaleda hüppetreeningul. Vastavalt laste tasemele ja ilmale viime läbi ratsamatka. Lapsed, kes varem ei ole hobustega kokku puutunud, õpivad nende eest hoolitsema, nendega õigesti käituma, neid harjama ja saduldama ning ratsutama.

• igapäevane ratsutamise õpe, halva ilma korral toimuvad trennid maneezis
• õpitakse hooldama hobuseid ja varustust
• rattamatkad
• lõkkeõhtu
• tiigis suplemine, ujumine (sobiva ilma korral)
• sportmängud
• Kindlasti toimub traditsiooniline hobuse ehtimise võistlus
• oskajamate ratsutajatega ratsamatk ja ratsutamine maastikul
• Teooriatunnid
• ühel õhtul käime koos poes( 5-päevase laagri ajal)
• olemas batuut

 Laste eest hoolitsevad vastava koolituse saanud atesteeritud spetsialistid. Laste arv vahetuses kuni 8-15 (Kui ühte vahetusse registreerib kokku vähem kui 8 last, siis otsime neile teise sobiva laagrivahetuse. Seetõttu võiks last laagrisse registreerides panna kirja parim laagrivahetuse aeg ja lisaks veel teise sobiva)

Kaasa võtta:

mugavad riided ja jalanõud iga ilma jaoks(kindlasti soojad riided - fliis, kampsun, jope; kummikud, tossud, plätud, päevitusriided),oma magamiskott ja padi, pesemisvahendid ja rätik. Ratsutamiseks mõeldud püksid ei tohi olla paksude siseõmblustega ja võiksid olla kas liibuvad või alt kummiga, et püksisääred ratsutamise ajal üles ei keriks, ratsutamise jalanõud peaks olema väikese kontsaga ja mitte libeda tallaga. Ratsutamise ajal on kohustuslik kanda ratsakiivrit ehk kaskat, kellel enda oma ei ole, saab kiivri tallist. Turvavest on soovitatav. Kaasa võtta kindlasti sääsetõrjevahendid ja päikesekaitsekreem. Võimalusel kaasa võtta jalgratas.

Laagrisse on oodatud kõik, nii need lapsed, kellel pole varem hobustega kokkupuuteid olnud, kui ka juba oskajad ratsutajad.

Võtame vastu lapsi vanuses 7-17 eluaastat, grupis 8-15 last.

Lastel on soovitatav omada elukindlustust!

Rohkem infot meiliaadressil suuresti@gmail.com või telefonil 5073401 Liina
Laagrid toimuvad Suuresti Tallis,
aadressil: Uus-Suuresti talu, Kulli küla, Raasiku vald, Harjumaa.

10528003_755518911154120_1147554444_n.jpg