ERAHOBUSTE OMANIKELE:

2017 aasta lõpus sai valmis Suuresti Talli kaasaegne maneez mõõtudega 22x65. Maneezi esiküljes asuvas olmebloki osas on avar ja soe puhkeruum, kust on hea vaade maneezis toimuvale. Lisaks on 2 riietusruumi dushiruumidega ja kaks WC-d ning kabinet personalile (ehk treeneritele). 2018  sügisel alustasime talliehitusega ning valmivas tallis saab olema  32 boksi, hobuste pesuruum, solaarium, tekkide pesuruum, tekkide kuivatusruum, wc ja 3 sadularuumi. Talli on mõeldud kohad 25 erahobusele, Erahobuste tarvis on tehtud erinevas suuruses jooksukoplid. Suviseks kasutamiseks on meil 20x60m mõõtudega väliplats ja 50x60 m rohuplats, aga hiljemalt 2020 a suvel ehitame uue 50x60m suuruse liivaplatsi. Talli ümbruses on palju erinevaid maastikul käimise võimalusi. 

2018 aasta lõpuks valmib meil esimene tallipool, kus on 12 boksikohta. Alates 2019 aasta märtsist saate tuua oma hobuse meie talli täisülalpidamisele, mille hind on 385 eurot/kuu (selles hinnas ei sisaldu tekitamine, värkimise-/rautamise-, ja ravikulud). Boksikohtasid on võimalik broneerida!

2019 aasta suvel valmib teine tallipool kuhu tuleb 20 boksikohta erahobustele. 

ERAHOBUSTE VABAPIDAMINE SUURESTI TALLIS                                                                                        

Aastaringselt on võimalus tuua oma hobune meie talli vabapidamisele. Vabapidamisel hobustel on pidevalt ees puhas vesi, lakukivi ja hein (karjatamisperioodil heina ees ei ole). Jõusööt vastavalt kokkuleppele ja söötmine lisatasu eest. Hobune on kas suures karjas või erisoovi korral eraldi 2-5 hobuse koplis. Suurel karjamaal on olemas korralikud varjualused ja puudesalude näol on ka mitu looduslikku varjualust. Vabapidamise hind on 145 eurot/kuu. Hobuse pidamine vabapidamisel alla kuu aja- 7eur/ 1 päev.  Maneezi kasutus 12eur/tund või 120 eurot/kuu. Üks kalendrikuu koos maneezi kasutamisega 265 eurot. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Rohkem infot tingimuste ja võimaluste kohta saate, kui kirjutate suuresti@gmail.com või helistate telefonil 5073401, Liina